süs köpeği

PUG YAVRU

PUG KÖPEK

Ana Sayfa

Siyah Pug Yavrusu

PUG YAVRU, Pug yavrusu kare, tıknaz ve kompakt bir yapıya sahiptir. Kısa ve yumuşak kürkü gri ve siyah renklerde olabilir. Pug yavrusu yüzü ve kulakları her zaman siyahtır. Kulakların Bulldog gibi yarı dik ve uçları kırık olması tercih edilir. Yanaklardaki benler güzellik noktaları olarak görülür. Gözler belirgin, ifade dolu koyu renkli ve parlaktır. Dişler çok hafif alt çene üst çenenin üzerine gelecek şekilde kapanır. Sırt kısa ve sırt çizgisi yere paralel ve düzdür. Kuyruk sırtta çember halinde taşınır. Makbul olan çifte sarmal olmasıdır. Bacaklar düz ve güçlüdür. Bu da onlara sanki yuvarlanırmış gibi ırka has neşeli bir görünüm sağlar. Pug köpek fiyatları, yavru köpeğin rengine ve şecere durumuna göre 1.500 ₺ ile 3.000 ₺ arasında farklılıklar gösterebilmektedir. Bu meblağların altında olan pug yavrusunun saflık derecesi ve satıcı araştırıldıktan sonra karar verilmelidir.

Satılık Pug Yavrularımız

pug yavrusu pug köpek Pug Köpek Fiyatları
     
pug yavrusu pug yavrusu pug yavrusu
     
pug yavrusu pug yavrusu pug yavrusu
 
Pug ırkının karakteri 
Pug, küçük pakette büyük köpek olarak bilinir. Mutlu, hareketli ve sadık köpeklerdir. Oyun oynamayı dolayısıyla da yaramazlık yapmayı severler. Biraz inatçıdırlar. Çok zeki olsalar da tekrar içeren eğitim rutinlerinden çabuk sıkılırlar. Pug ses tonunuza karşı duyarlı olduğundan sert cezalara gerek yoktur. Bu köpek ya çok heyecanlı ya da donuk karakterli olabilir. İyi bir bekçi köpeğidir; ancak gereksiz havlamaz. Pug diğer köpekler ve ev hayvanları ile iyi geçinir. Çocuklar ve eve gelen ziyaretçilerle de arası iyidir. Çok fazla ilgi istediğinden kıskanç olabilir.
Pug Yaşam Ortamı 
Pug apartman için uygun bir köpektir. Ev içinde pek hareketli değildir ve bahçesiz bir evde de yaşayabilir. Aşırı sıcağa ve soğuğa dayanamaz. Pugların Egzersiz İhtiyacı
Pug kısa ve düz bacaklı güçlü köpeklerdendir. Enerjik oyunlardan hoşlanır ve sağlığını koruması için düzenli egzersize gereksinim duyar. Yine de aşırıya kaçılmamalıdır.
Pug Köpek Fiyatları Pug köpek fiyatları, yavru köpeğin rengine ve şecere durumuna göre 1.500 ₺ ile 3.000 ₺ arasında farklılıklar gösterebilmektedir. Bu meblağların altında olan pug yavrusunun saflık derecesi ve satıcı araştırıldıktan sonra karar verilmelidir. Pug Bakımı 
Düz ve kısa tüylerin bakımı kolaydır. Düzenli olarak taranması yeterlidir. Sadece gerektiğinde yıkanmalıdır. Banyodan sonra üşütmesine izin verilmemelidir. Yüzündeki kırışıklıklar düzenli olarak temizlenmelidir. Bu ırk mevsimsel olarak çok tüy döker. Pug Yavrularımızın güncel durumlarını görmek için Facebook : Pug Yavrusu adresimizi ziyaret edebilir adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

                 


Süs Köpekleri 

 SÜS KÖPEKLERİ

 (0532) 343 80 41