Pug Yavrusu

Pug Yavrusu

Ana Sayfa

Pug Yavrusu üretim çiftliğinden Gri ve Siyah Pug Yavruları

Pug Yavrusu

Pug Yavrusu üretim çiftliğinden Avrupa standartlarında sevimli, şirin ve ırk garantili Pug Yavruları.Pug köpek fiyatları, yavru köpeğin rengine ve şecere durumuna göre 1.500 ₺ ile 3.000 ₺ arasında farklılıklar gösterebilmektedir. Bu meblağların altında olan Pug Yavrusu saflık derecesi ve satıcı araştırıldıktan sonra karar verilmelidir.

 

Satılık PUG Yavruları

 Pug Yavrusu Pug Yavrusu
   
 Pug Yavrusu Pug Yavrusu
   
Pug Yavrusu Pug Yavrusu
   
Pug Yavrusu Pug Yavrusu
   
Pug Yavrusu Pug Yavrusu
   
Pug Yavrusu Pug Yavrusu
 

Pug Yavrularımızın güncel durumlarını görmek için Facebook : Pug Yavrusu adresimizi ziyaret edebilir adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 
Pug Yavrusu üretim çiftliğinden satılık Pug Yavruları. Pug Yavru ırkı kare, tıknaz ve kompakt bir yapıya sahiptir. Kısa ve yumuşak kürkü gri ve siyah renklerde olabilir. Pug yavru yüzü ve kulakları her zaman siyahtır. Kulakların Bulldog gibi yarı dik ve uçları kırık olması tercih edilir. Yanaklardaki benler güzellik noktaları olarak görülür. Gözler belirgin, ifade dolu koyu renkli ve parlaktır. Dişler çok hafif alt çene üst çenenin üzerine gelecek şekilde kapanır. Sırt kısa ve sırt çizgisi yere paralel ve düzdür. Kuyruk sırtta çember halinde taşınır. Makbul olan çifte sarmal olmasıdır. Bacaklar düz ve güçlüdür. Bu da onlara sanki yuvarlanırmış gibi ırka has neşeli bir görünüm sağlar.
Pug Yavrusu Özellikleri
Pug Yavru küçük pakette büyük köpek olarak bilinir. Mutlu, hareketli ve sadık köpeklerdir. Oyun oynamayı dolayısıyla da yaramazlık yapmayı severler. Biraz inatçıdırlar. Çok zeki olsalar da tekrar içeren eğitim rutinlerinden çabuk sıkılırlar. Pug yavru ses tonunuza karşı duyarlı olduğundan sert cezalara gerek yoktur. Bu köpek ya çok heyecanlı ya da donuk karakterli olabilir. İyi bir bekçi köpeğidir; ancak gereksiz havlamaz. Pug diğer köpekler ve ev hayvanları ile iyi geçinir. Çocuklar ve eve gelen ziyaretçilerle de arası iyidir. Çok fazla ilgi istediğinden kıskanç olabilir.

Pug Yaşam Ortamı 
Pug Yavrusu apartman için uygun bir köpektir. Ev içinde pek hareketli değildir ve bahçesiz bir evde de yaşayabilir. Aşırı sıcağa ve soğuğa dayanamaz.

Pug Yavrusu Egzersiz İhtiyacı
Pug kısa ve düz bacaklı güçlü köpeklerdendir. Enerjik oyunlardan hoşlanır ve sağlığını koruması için düzenli egzersize gereksinim duyar. Yine de aşırıya kaçılmamalıdır.

Pug Yavrusu Bakımı 
Pug Yavrusunun düz ve kısa tüylerin bakımı kolaydır. Düzenli olarak taranması yeterlidir. Sadece gerektiğinde yıkanmalıdır. Banyodan sonra üşütmesine izin verilmemelidir. Yüzündeki kırışıklıklar düzenli olarak temizlenmelidir. Bu ırk mevsimsel olarak çok tüy döker.

 

İletişim

Pug Yavrusu Üretim Çiftliği

Osmangazi / Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

süs köpeği google   süs köpekleri twitter   süs köpeği facebook   süs köpekleri instagram   süs köpeği youtube   süs köpeği linkedin   süs köpeği pinterest

Süs Köpeği