Maltese Terrier Fiyatları

maltese terrier fiyatları

Ana Sayfa

 

Maltese terrier fiyatları

MALTESE TERRİER FİYATLARI ; Maltese Terrier Yavrularımız FCI ve KIF standartlarında olup, Irk ve Sağlık belgelidir. Maltese terrier üretim çiftliğimiz Avrupa standartlarında olup, sürekli veteriner hekim kontrolündedir. Maltese Terrier Yavru ırkının karakteri, yaşam ortamı, maltese terrier fiyatları ve satılık maltese terrier yavruları. Maltese Terrier yavrularımız uluslararası FCI ve KIF standartlarındadır. Maltese terrier yavrusu sırtın yere kadar uzanan ipeksi düz beyaz kürkü ile küçük ama sağlam yapılı bir köpektir. Maltese Terrier, alt kürkü yoktur ve tüyleri dalgalı veya kıvırcıkndeğildir. Parlak ve ipeksi kürkü 22 cm'e kadar uzayabilir. Maltese terrier rengi beyazdır. Ancak açık fildişi rengi de kabul edilebilir. Uzun düşük kulakları ve kuyruğu sık tüylerle kaplıdır. Maltese terrier ırkının kuyruk sırt üstünde kıvrık taşınır. Gözleri yuvarlak, koyu renkli ve göz kenarları yine koyu renklidir. Burun kısmı zarifçe uca doğru sivrileşir ve toplam kafa uzunluğunun 1/3'ünü oluşturur. Siyah bir buruna ve keskin bir alın çıkıntısına sahiptir. Düz sırt çizgisi ile vücut uzunluğu omuz yüksekliğine göre biraz daha fazladır. Maltese Terrieri ince yapılı ama sağlam bir köpektir.

Maltese Terrier Fiyatları ; Ülkemizdeki maltese terrier fiyatları, erişkin olduğunda ulaşacağı ağırlığa ve anne babanın şecere durumuna göre 1200 ₺ ile 3000 ₺ arasında maltese terrier fiyatları değişmektedir. Maltese terrier fiyatları araştırılırken öncelik maltese terrier ırkının fiyatından önce erişkin olması halinde ulaşacağı ağırlık ve büyüklük baz alınmalıdır. Maltese terrier fiyatları bu nedenle değişiklik göstermektedir.

Satılık Maltese Terrier Fiyatları

maltese terrier fiyatları maltese terrier fiyatları
   
 maltese terrier fiyatları maltese terrier fiyatları
   
maltese terrier fiyatları maltese terrier fiyatları
   
maltese terrier fiyat maltese terrier fiyat
   
maltese terrier fiyat maltese terrier fiyat

Maltese Terrieri yavrularımızın güncel durumlarını görmek için Facebook : Maltese Terrier Fiyatları adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Maltese Terrier Yavru Özellikleri 
maltese terrier fiyatMaltese Terrier yavru ırkı canlı, oyuncu ve hayat doludur. Sahibine karşı kibar, sevgi dolu ve sadıktır. Oldukça zekidir ve doğru şekilde ödüllendirilirse küçük numaralar öğrenebilir. Şüpheli durumlar karşısında iyi bir alarm köpeğidir. Diğer hayvanlarla iyi anlaşır. Malta Terrieri dışarıda oynamaya bayılır; ancak su birikintilerini sevdiğinden eve gelince banyo şart olabilir. Bu köpekler dikkatsiz, çocuklara karşı huysuz olabilir ve bazıları zor tuvalet eğitimi alır. Bazen çok yemek seçici olabilir. Bu ırka karşı fazla şımartılıp aşırı korumacı olunmamalıdır. Aksi takdirde misafirlerden sahibini kıskanabilir.

Maltese Terrier Fiyatları
maltese terrier fiyatları ülkemizdeki maltese terrier fiyatları, erişkin olduğunda ulaşacağı ağırlığa ve anne babanın şecere durumuna göre 1200 ₺ ile 3000 ₺ arasında maltese terrier fiyatları değişmektedir. Maltese terrier fiyatları araştırılırken öncelik köpeği fiyatından daha önce erişkin olması durumunda erişeceği ağırlık ve büyüklük baz alınmalıdır. maltese terrier fiyatları bu nedenle değişikli göstermektedir.

      Sonuç olarak maltese terrier yavrusu almadan evvel maltese terrier fiyatlarını araştırmak yerine maltese terrier ırkının şeceresini araştırmak ilerleyen süreçte daha faydalı olacaktır.

maltese terrier fiyat  maltese terrier fiyat

maltese terrier google   maltese terrier twitter   maltese terrier facebook   maltese terrier instagram   maltese terrier youtube   maltese terrier linkedin   maltese terrier pinterest


Süs Köpekleri 

 MALTESE TERRİER ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

 0532 343 8041