French Bulldog Yavru

French Bulldog Yavru

French Bulldog Yavrusu

FRENCH BULLDOG, French Bulldog yavru yuvarlak uçlu, dik ve yarasa benzeri kulakları ile güçlü, küçük bir bulldog yavrusudur.Evcil hayvanlar ve köpeklerle olmayı severler. Çocuklarla iyi anlaşırlar arkadaştırlar. Bazı French Bulldog ırkları yabancılara temkinli yaklaşır ancak çoğu herkesle iyi geçinir. French Bulldog Kare düz kafası İngiliz Bulldog ırkı kadar iri ve gösterişli değildir. Alın yuvarlaktır. Omuz yüksekliği köpeğin genel yapısı dengeli olduğu sürece önemli değildir. Omuz yüksekliği genelde omuzdan kuyruğa kadar olan uzunlukla aynıdır. Omuz kısmı kuyruk kısmına göre daha geniştir. French Bulldog yumuşak, kısa ve bakımı kolay kürkü kaplan desenli, sarı, beyaz ve bu renklerin kombinasyonunda olabilir. Derisi dokununca hoş bir his verecek şekilde yumuşak ve gevşektir. Çıkık iri gözleri koyu renklidir ve dişler alt çene üst çenenin üzerine gelecek şekilde kapanır. Kuyruk ya düz ya da tirbuşon vari kıvrıktır.

Satılık French Bulldog Yavruları

French Bulldog Yavru French Bulldog Yavru French Bulldog Yavru

French Bulldog Özellikleri

French Bulldog, iyi huylu ve bakımı kolay bir arkadaştır. Oyuncu ve şirin olmasının yanı sıra apartman hayatı için iyi bir bekçidir. Farelerin de acımasız avcısıdır. Tek bir kişi ile bağ kurar. Tek başına bırakılmaması gereken duygusal bir ırktır. Rahatsız edildiklerinde savunmaya geçebilir. Genelde sahiplerini paylaşmak istemediklerinden diğer köpeklerden pek hoşlanmaz, ancak birlikte büyütülürlerse diğer ev hayvanları ile arası iyidir. Yabancılara karşı mesafelidir. Sadece yeterince olgun çocuklara tavsiye edilir. Özellikle yaşlılarla araları iyidir. Irk salyalı olabilir.

french bulldog yavru french bulldog yavrusu
   
   
   

French Bulldog Fiyatları

French Bulldog fiyatları, yavru ve yetişkin olmasının yanında renklerine göre de değişiklik göstermekle beraber ortalama satış fiyatları 1.600 TL ile 6.000 TL  arasında değişebilmektedir.
 

İletişim

French Bulldog Üretim Çiftliği

Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

süs köpekleri instagram    süs köpeği pinterest

Ana Sayfa